Autosporto / motosporto fotografavimas

Autosporto ir motosporto fotografavimas – vienas iš daugiausiai adrenalino suteikiančių fotografijos žanrų. Pirmosios oficialios autosporto varžybos Lietuvoje surengtos 1931 metais. Ir nors daugeliui iš mūsų tai tik kasdienė transporto priemonė nuvykti iš taško A į tašką B, tačiau galime atrasti daug žmonių, kuriems dėl greičio ir įtampos kupinų vaizdų kyla adrenalino kiekis kraujyje. Menas yra sugebėti ne tik išlaikyti šaltus nervus, bet ir sugebėti ekstremaliomis sąlygomis suvaldyti galingą žvėrį. Tačiau norint pasiekti ne vieną ir įsimintiną pergalę, tenka nuvažiuoti ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų.

Su renginių fotografais, kurie specializuojasi auto ir moto sportų fotografijoje, Copictures dirba nuo pat pirmųjų renginių. Mes žinome, kaip svarbu ne tik teisinga įranga, bet ir kiek daug detalių kuria unikalią kiekvieno renginio atmosferą.

Šiandien Jums galime pasiūlyti per 100 fotografų visoje Lietuvoje, kurie specializuojasi būtent renginių fotografijoje, tad neabejotinai jūsų renginiui suteiks profesionalaus įvaizdžio.

Užpildykite formą renginių fotografo paklausimui, nurodykite mums jūsų planuojamo renginio dydį, vietą ir laiką. Mūsų komanda su Jumis susisieks ir pateiks Jums mūsų renginių fotografų darbus.