Sporto fotografavimas

Sporto renginių fotografavimas – turbūt daugiausiai praktikos bei išmanymo reikalaujantis žanras. Kaip yra sakoma, jog gražiame kūne yra graži siela. Tačiau bėgant 40-ąjį kilometrą maratone vargu, ar visi atrodo tokie jau gražūs. Sporto fotografo uždavinys ne tik perteikti sporto šakos specifiką, tačiau ir pačiam sportininkui suteikti malonumo matyti save. Tokį uždavinį sau išsikėlusi Copictures fotografų komanda 2016 metais pakėlė kartelę į viršų – sufotografuotas Vilniaus Maratonas ir visų dalyvių, jų artimųjų bei žiūrovų teismui pateikė 25 tūkstančius kadrų. Kiekvienas kadras turi unikalius raktažodžius, kurių dėka kiekvienas dalyvis gali atrasti įsimintiniausio savo bėgimo momentus.

Copictures dirba su pačiais geriausiais Lietuvos sporto fotografais, įamžinusiais ne vienas įvairių sporto šakų varžybas. Mes ir mūsų fotografai žinome, kaip svarbu būti apsiginklavus ne tik technika, bet ir kantrybe bei pasiruošimu įvairiausiems momentams, kaip sportininko negalėjimu kirsti finišo linijos arba nevaržomai plūstančioms pergalės ašaroms.

Užpildykite formą sporto renginių fotografo paklausimui, nurodykite mums jūsų planuojamo renginio dydį, vietą ir laiką. Mūsų komanda su Jumis susisieks ir pateiks Jums mūsų renginių fotografų darbus.